REGULAMIN SPRZEDAŻY AIM-MIX

Dane firmy:

A.i.M-Mix Marcin Żóralskiadres do korespondencji:
os.Kasztanowe 55b/3
70-895 Szczecin

§1

Centralna Ewidencja i Informacja i Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej  

Ministerstwo rozworu

Wszystkie sprzedawane przedmioty są NOWE.SPRZEDAWCA
osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod firmą A.i.M-Mix Marcin Żóralski, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki, NIP 9551815748, REGON 321571620.


ZAKUPY
Zanim zakupisz, dobrze się zastanów, przy opcji KUP TERAZ nie ma możliwości wycofania oferty.

Jeśli w sklepie możesz dokonać wyboru kształtu, wzoru, koloru itp. zakupionego towaru, proszę o wypełnienie "formularza opcji dostawy" do 15 minut po zakupie. W przypadku braku informacji towar będzie wysyłany losowo.
Paragon jest dołączony do paczki.

Podane ceny są cenami brutto

§2

PŁATNOŚCI
PRZELEW BANKOWY Za zakupiony towar możesz zapłacić przelewem, w tytule przelewu koniecznie wpisz swój login. Wszystkie potrzebne dane do przelewu otrzymasz w mailu od nas, po zakupieniu towaru.
POBRANIE Za zakupiony towar możesz zapłacić przy odbiorze. Jeśli wybierasz taką formę płatności, wypełnij "formularz opcji dostawy" z wyraźnym zaznaczeniem zapłaty przy odbiorze. Formularz wypełnij natychmiast po zakupieniu. Za pobraniem wysyłam tylko użytkownikom wiarygodnym tj. którzy już wcześniej robili u nas zakupy.
 Zapłać za towar wraz z kosztami przesyłki w jednym przelewie.

§3

KOSZTY WYSYŁKI
Wszystkie koszty przesyłki są dokładnie podane w sklepie.
W przypadku wysyłki pocztą koszt wysyłki uzależniony jest od ilości zakupionych przedmiotów. Przy zakupie kilku przedmiotów, proszę ustalić mailowo koszt przesyłki pocztowej.

§4

WYSYŁKA
Ekspresowa wysyłka jest moim priorytetem.
Towar wysyłam Pocztą Polską , codziennie od poniedziałku do piątku. Paczki wysyłamy do 48h od otrzymania wpłaty! Nie musisz czekać na zakończenie aukcji.
Poczytaj moje komentarze, one świadczą o wysokiej jakości moich usług.
WAŻNE:
Jeśli chcesz zapłacić przy odbiorze (wysyłka za pobraniem) koniecznie odpowiednio wypełnij "formularz opcji dostawy" zaraz po zakupieniu.
Jeśli chcesz aby paczka została wysłana na inny adres, niż podany w sklepie, koniecznie wypełnij "formularz opcji dostawy" i wpisz nowy adres w rubryce "adres do wysyłki" wraz z telefonem kontaktowym do odbiorcy, zaraz po zakupieniu.

§5

Problemy z dostawą
Przy odbiorze paczki proszę od razu sprawdzić zawartość przesyłki. Jeżeli paczka przyjdzie uszkodzona lub niekompletna, proszę spisać protokół z kurierem i niezwłocznie mnie poinformować.

§6

KOMENTARZE
Kupujący jako pierwszy wystawia komentarz, jest to dla mnie znak, że transakcja została zakończona. Zdarza się że w ciągu kilku dni otrzymuje kilkaset komentarzy, dlatego proszę o cierpliwość, wszystkim wystawie komentarz, nawet jeśli to będzie trwało kilka dni. Jeśli jednak długo czekasz na komentarz (powyżej tygodnia), przypomnij mi o sobie :)

§7

REKLAMACJE
Jeżeli otrzymasz towar fabrycznie uszkodzony, koniecznie napisz do mnie. Reklamacje należy składać mailem na adres:aim-mix@wp.pl Po uzgodnieniu i potwierdzeniu mailowym warunków reklamacji, odeślij wadliwy towar na adres A.i.M-Mix Marcin Żóralski os.kasztanowe 55b/3 70-895 Szczecin - paczką ekonomiczną w ciągu 5 dni roboczych. Dla ułatwienia identyfikacji reklamacji proszę do paczki dołączyć pismo reklamacyjne wraz z danymi do przelewu lub adresem do wysyłki nowego towaru - podpisaną loginem ze sklepu i danymi.


UWAGA!!! Nie przyjmuję paczek za pobraniem!!! Pieniądze zwracam na wskazane konto bankowe!

Formularz reklamacji

Co powinieneś wiedzieć, by procedura reklamacji przebiegła szybko i bezproblemowo?

 

Oto kilka wskazówek, które ułatwią Ci przejść przez proces reklamacji.

    Sprawdź, czy produkt, który chcesz reklamować jest jeszcze objęty gwarancją. Zwykle czas gwarancji trwa 2 lata.

    Skontaktuj się ze mną

    Zgłaszany do reklamacji towar powinien być kompletny, włączając w to akcesoria mające wpływ na funkcjonalność produktu lub mogące być jedną z przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania.

    Wypełnij formularz reklamacyjny i prześlij do nas wraz z reklamowanym produktem na adres:A.i.M-Mix Marcin Żóralski os.kasztanowe 55b/3 70-895 Szczecin

 

    Wraz ze zgłoszeniem reklamacji należy dostarczyć do naszej firmy dowód zakupu towaru. Może to być na przykład kopia paragonu lub kopia faktury, wydruk z karty płatniczej albo inny dowód.

    Reklamacje na piśmie można składać za pośrednictwem poczty e-mail na adres aim-mix@wp.pl z dopiskiem Reklamacja.

    Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest zobowiązany na koszt A.i.M-Mix  dostarczyć wadliwy towar. Pamiętaj jednak, że nie przyjmujemy paczek obciążonych opłatą za doręczenie przesyłki. Wszelkie rozliczenia następują po rozpatrzeniu reklamacji.

    Dział reklamacji rozpatrzy i ustosunkuje się do reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji. O sposobie rozpatrzenia reklamacji poinformujemy Cię zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu reklamacji.

Formularz reklamacji - pobierz

§8

Odstąpienie od Umowy Sprzedaży przez konsumentów

 Kupujący będący jednocześnie konsumentem, może odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia dostarczenia Produktu będącego przedmiotem Umowy Sprzedaży. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można wysłać w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:aim-mix@wp.pl lub też pisemnie na adres:A.i.M-Mix Marcin Żóralski  os.kasztanowe 55b/3  70-895 Szczecin

Formularz odstąpienia od umowy - pobierz

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY


1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r., poz. 827), Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

2. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Konsument wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
3. Sprzedawca niezwłocznie prześle Konsumentowi na trwałym nośniku potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego drogą elektroniczną.
4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowę uważa się za niezawartą.
5. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.
6. Sprzedawca dokona zwrotu płatności przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Konsumenta w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
7. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
8. Konsument ma obowiązek odesłać lub przekazać Sprzedawcy rzecz na adres: A.i.M-Mix Marcin Żóralski os.kasztanowe 55b/3 70-895 Szczecin, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Konsument odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni.
9. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
10. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
11. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów:
a) o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
b) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji Konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
c) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
d) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
e) w której przedmiotem świadczenia są Produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
f) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
g) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

§9

Gwarancja na produkty

Wszystkie produkty, oferowane w naszym sklepie są nowe, fabrycznie pakowane i posiadają gwarancję producenta. Jeżeli w oświadczeniu gwarancyjnym nie określono okresu ochrony, przyjmuje się, że wynosi on 2 lata – licząc od dnia, w którym wydano towar Konsumentowi.

Sklep www.aim-mix.szczecin.pl jest zobowiązany do dostarczenia towaru bez wad fizycznych i prawnych i ponosi wobec Klientów odpowiedzialność za wady towaru .

§10 

 Postanowienia końcowe

 W razie sporu ze Sprzedawcą lub jakichkolwiek wątpliwości co do swoich praw, Kupujący ma możliwość skorzystania także z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Dostęp do pozasądowych procedur rozwiązywania sporów zapewniają między innymi stałe polubowne sądy konsumenckie działające w strukturach Inspekcji Handlowej. Kupujący może również zwrócić się o pomoc prawną do Miejskiego/Powiatowego Rzecznika Konsumenta, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, oraz innych organizacji konsumenckich, takich jak Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich oraz Europejskie Centrum Konsumenckie, na zasadach obowiązujących w tych organizacjach.


 

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r o ochronie praw konsumentów gwarantuje Państwu prawo do zwrotu zakupionego towaru w okresie 14 dni roboczych bez podania przyczyny. W przypadku chęci dokonania zwrotu proszę o odesłanie kompletnego towaru wraz z  oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Zwroty towarów przyjmowane są wyłącznie na adres FIRMY. Zwrot należności nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu zwróconego towaru - na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Nie przyjmuję przesyłek za pobraniem.
Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub zakupiony przedmiot nie spełnia twoich oczekiwań, napisz do mnie.
Jestem do Państwa dyspozycji pod adresem: aim-mix@wp.pl


Serdecznie zapraszam na zakupy :)